از 31 شهریور آغاز می شود/

فروش بلیت های فستیوال موسیقی تهران در فروشگاه آوای خانه

دوشنبه 30 شهريور 1394، 15:10
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

فروش بلیت های فستیوال موسیقی تهران در فروشگاه آوای خانه
بلیت های دومین فستیوال موسیقی تهران از صبح روز سه شنبه 31 شهریورماه در فروشگاه آوای خانه به فروش می رسد.

به گزارش سایت خانه موسیقی، بلیت های دومین فستیوال موسیقی تهران همزمان با دیگر مراکز فروش از روز سه شنبه 31 شهریورماهدر فروشگاه آوای خانه نیز به فروش می رسد.

دومین فستیوال موسیقی تهران از 12 تا 15 مهرماه با اجرای چهار گروه موسیقی در سبک های مختلف در سالن همایش های برج میلاد بروی صحنه خواهد رفت.

در نخستین شب این فستیوال، 12 مهرماه کنسرت شهرام ناظری با عنوان "زمستان" با اجرای گروه مولوی به روی صحنه خواهد رفت و 13 مهر ماه ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی و  و خوانندگی رشید وطن دوست، حمیدرضا نوربخش و محمد معتمدی کنسرت "جاودانه ها" را به روی صحنه می برد. 

ارکستر سمفونیک تهران نیز به رهبری علی رهبری 14 مهرماه در برج میلاد به روی صحنه می رود و آخرین کنسرت 15 مهرماه به اجرای پاپ محمدعلیزاده اختصاص خواهد داشت. 

دومین فستیوال موسیقی تهران از 12 تا 15 مهرماه با اجرای چهار گروه موسیقی در سبک های مختلف در سالن همایش های برج میلاد بروی صحنه خواهد رفت همچنین مراسم اختتامیه جشن خانه موسیقی با معرفی آلبوم برتر سال و تجلیل از چهره های پیشکسوت هنری 16 مهرماه در برج میلاد برگزار خواهد شد.

علاقمندان می توانند از این فروشگاه بصورت حضوری یا تلفنی بلیت هیا فستیوال موسیقی تهران را خریداری نمایند. همچنین فروش بلیت در سامانه www.3670.ir نیز بصورت آنلاین و با امکان انتخاب صندلی اقدام به فروش بلیت این فستیوال می کند.

نشانی: خیابان فاطمی غربی، نرسیده به جمالزاده، پلاک 270- فروشگاه آوای خانه / تلفن: 66576223


print