معاون امور هنری به جشنواره موسیقی جوان پیام داد

چهارشنبه 8 شهريور 1396، 07:40
سايت خانه موسیقی - سرویس خبر

معاون امور هنری به جشنواره موسیقی جوان پیام داد معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیام داد.

به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی جوان، در متن پیام علی مرادخانی آمده است:

ان الله جمیل و یحب الجمال

هنر، شناخت و بیان زیبایی‌هاست، با صور دل‌انگیز خیال رو به گستره گسترده جمال و کمال که ورای مرزهای محدود جغرافیا با جان انسان در هر کجای جهان پیوندی مانا برقرار می‌کند و به وارستگی و آرمان خواهی فرا می‌خواند.

هر نوای روح‌بخشی که از فطرت و جان آدمی برآید، لاجرم بر دل می‌نشیند و حال شنونده را متحول و توجه‌اش را به سوی جلوه‌های حق جلب می‌نماید.

برگزاری جشنواره ملی موسیقی جوان با اقبال بزرگان و استقبال جوانان هنرمند و هنرجو زمینه را برای شناسایی استعدادها و معرفی آثار نو به جامعه هنری و نیز پیشرفت و تعالی فعالیت‌های هنری در داخل و خارج از کشور بیش از پیش فراهم می‌نماید.

امید است این رویداد هنری که براساس انگیزه‌ها و اهداف متعالی و با سیاستگذاری و برنامه‌ریزی شایسته با مشارکت فعال و فراگیر جوانان علاقه‌مند برگزار می‌گردد، تداوم و تعالی یابد و هنر والای موسیقی در همه گونه‌ها بویژه موسیقی جوان همچنان در جهت رشد و تعالی مادی و معنوی و شادابی و نشاط فردی و اجتماعی به حیاط بالنده خود ادامه دهد.

از عموم دست‌اندرکاران بویژه هیأت محترم داوران و دبیر محترم جشنواره یازدهم سپاسگزارم و برای همه عزیزان آرزوی توفیق دارم.

منبع : ایسنا

print